Jana Skálová

interiérový designer

*1982

1997 - 2001
Střední průmyslová škola technická

2010 - 2011
IDK Interiérový 
design kurz

2011  Zakládá vlastní studio JAJADESIGN

Vítám Vás na mé stránce,
jmenuji se Jana Skálová a interiérovému designu se věnuji již několik let. Vzájemná komunikace s klientem je pro mě základem kvalitního interiéru. Přimícháme kapku osobitosti, špetku vtipu, nesmí chybět funkce. Estetický celek přece musí vzbudit emoci! Miluji svoji práci! Budu ráda, když i Vás moje stránka zaujme.

Interiér je místo, kde se musíme cítit dobře a bezpečně. Je to místo, které musí fungovat a mít své jméno. Já mu to jméno umím dát.

 

Reference klientů

Jajadesign pro nás připravila projekt dětského pokoje. Určený pro dva školáky až s perspektivou budoucího studentského pokoje. Součástí zadání byl i požadavek na zakomponování stávajících postelí, na co největší skříň, uzavřené úložné prostory a co nejnižší cenu. Výsledek nás nadchnul, zadání bylo zcela naplněno. Kromě povedeného designu jsme velmi ocenili i nákupní seznam, který nám umožnil jednoduše objednat většinu nábytku a vybavení. Skvělá byla i spolupráce s paní designérkou u vybavení, které objednávala a dodávala ona. Při uvažované rekonstrukci obývacího pokoje rádi služby firmy Jajadesign využijeme znovu.

Zuzana Čechová

Ráda bych se s Vámi podělila se svojí zkušeností při poskytování služby interiérového designu od paní Skálové. Bydlím v bytě a v létě r. 2019 jsem si koupila chatu. Na  víkendy v přírodě. Rekreační oblast, krásné místo. Chata však byla postavena někdy v r. 1960 a interiér byl v původním stavu. Byl tam hodně cítit odpad, zdi pokryté stoletými tapetami,  sociálka nepoužitelná. Po dobrých referencích jsem se obrátila na paní Skálovou a požádala ji o návrh nového interiéru.  Komplet. Mezi mými požadavky byl i  finanční limit a požadavek, aby to i vevnitř byla chata, nikoliv moderní byt. Po nějakém čase jsem obdržela katalog a nevěřila svým očím. Z části předsíně se stala ložnice, z koupelny chodba, z původní kuchyně nezbyl kámen na kameni. Návrh bílého nábytku v kombinaci s hnědým dubem  se stal dominantou celého vnitřku chaty. Římské rolety na oknech ladily s novými tapetami, návrh barevně shodně laděné podlahy byl z barevně upravených OSB desek. Za pár korun. Realizace se podařila během 3 měsíců a já jsem tak trochu překvapila sousední chataře tím, co se dá udělat z ošklivé chaty, během pár měsíců.

Paní Skálovou všem doporučuji, je úžasná, empatická a vždy s „nohama na zemi“ v oblasti finanční náročnosti projektu. Prostě u ní víte dopředu, do čeho jdete. A to bylo, alespoň pro mě, důležité.

 

Ilona Háková, Pardubice

Spolupráci s paní Skálovou doporučujeme na 100%:-). Paní Skálová nám navrhla a pomohla s realizací prvního patra rodinného domu, během příštího roku se společně pustíme i do zbytku domu. Komunikace byla vždy velmi věcná, přínosná, příjemná a paní Skálová se vždy hned dokázala vcítit do naší představy - ať už co se týká designu, termínů tak i cenových relací. Perfektně dokáže zkombinovat dražší designové kousky s nábytkem nebo doplňky z řetězců jako je Ikea nebo Kika. Realizaci domu jsme udělali přesně dle návrhu a máme z interiéru radost každý den.

Lucka a Petr z Jihlavy

Paní Skálovou jsme oslovili, aby pro nás zpracovala dva návrhy - pokojíček pro naše dvě malé dcerky a pracovnu v galerii nad schodištěm. Spolupráce byla naprosto perfektní! 
Místnost určená pro dětský pokoj je poměrně malá, přesto jsme sem potřebovali kromě dvou postelí umístit i šatní skříň, úložné prostory na hračky, malý stoleček s židličkami a zároveň měl zbýt i volný prostor, kde si budou moct holky hrát. Paní Skálová se tohoto úkolu zhostila na výbornou - nejenže nám da...la možnost vybrat si ze čtyř dispozičních řešení a dvou možností barevného ladění, ale dokázala z tohoto malého prostoru vykouzlit nádherný pokojíček, který působí překvapivě prostorně a neuvěřitelně něžně. Zároveň pro nás zpracovala i variantu do budoucna, kdy holky vymění malý stoleček za plnohodnotný psací stůl. Tento projekt jsme již zrealizovali a můžeme říct, že holčičky svůj pokojíček milují.  Při projektování místnosti, kde bude pracovna, od nás měla paní Skálová volnější ruku - a její návrh nás naprosto ohromil, jak dispozičním řešením, tak celkovou barevností, která byla zcela v režii paní Skálové a perfektně zapadla do celkového konceptu našeho domu.  Oba návrhy nám byly předány přehledně zpracované v katalogu (vizualizace, dispoziční řešení, rozměry veškerého nábytku, doplňky), což nám velmi pomohlo při realizaci a zároveň ušetřilo spoustu času. Paní Skálová je velice milá, ochotná a profesionální. Byla nám kdykoliv k dispozici ke konzultacím - jak po telefonu, tak přes e-mail. S výslednými návrhy jsme moc spokojeni a můžeme říct, že se nám tato investice opravdu vyplatila. 

Děkují Padalíkovi

Moc a moc doporučujeme. Potřebovali jsme kompletně "přezařídit" dětský pokojík. Starší dcera v září nastoupila do školy a tak bylo potřeba do ne moc velkého prostoru umístit 2 psací stoly (do budoucna i pro mladšího syna), 2 postele- s atypickými šuflaty (pod jednou z nich je trampolína), dále šatní skříně a neposledně spoustu úložného prostoru na hračky a knihy. Myslím, že se to povedlo dokonale! Tímto bych chtěla ještě jednou Janči poděkovat. Vše je funkční a praktické a zároveň designové.

Davídkovi

Paní designérku Janu Skálovou jsme si vybrali pro navržení kuchyně a obývacího prostoru v našem novém domě. Společně s námi prostor navštívila, proměřila a posléze jsme diskutovali naše představy a přání, které již ovšem celkem podrobně znala z námi vyplněného dotazníku. Během relativně krátké doby nám navrhla tři velice zajímavé koncepty obou prostorů, ze kterých jsme nakombinovali budoucí podobu. Poté paní designérka Skálová vypracovala detailní návrh (materiálový i rozměrový), se kterým jsme byli maximálně spokojeni. Celkově musíme říci, že nám práce paní designérky opravdu velmi ušetřila čas a pomohla při vybírání a zařizování interiéru. Šlo o jednu z nejlepších investic, kterou jsme v souvislosti s dokončením našeho domu udělali.

Manželé Čajkovi

Paní Skálovou nám doporučili příbuzní, kterým navrhla krásný interiér, a její profesionální přístup si velmi chválili. Když jsme potom viděli na jejích stránkách další vizualizace, bez váhání jsme se při zařizování nového domu obrátili právě na ni. Zatím jsme si nechali zpracovat návrhy na dětský pokoj a obývák s jídelnou a dobré reference, které paní Skálová má, můžeme jenom potvrdit. Velmi si ceníme individuálního přístupu a snahy maximálně vyjít vstříc našim představám, a zároveň její schopnosti převzít iniciativu a dobře poradit ve chvíli, kdy jsme jsme si výběrem nejlepšího řešení nebyli zcela jisti. S výsledkem jsme moc spokojeni a její služby každému rádi doporučíme.


Veronika Prokšová

Paní Skálovou jsme si našli na internetu, protože jsme potřebovali poradit s vybavením obývacího pokoje. Nakonec jsme se rozhodli nechat si od ní kompletně navrhnout obývací pokoj, do kterého se musely vejít i dva pracovní kouty. Spolupráce s paní Skálovou se nám moc líbila, protože je velice milá a profesionální. Intenzivně se nám věnovala, ať už osobně nebo po mailu. Velice jsme ocenili její pomoc s realizací výroby a montáže nábytku na míru. Výsledkem jsme nadšeni a můžeme služby paní Skálové rozhodně doporučit. Sami se chystáme jich znovu využít. Moc děkujeme.


Hana a Rudolf Koneční

Paní Skálovou jsme oslovili na doporučení známých a udělali jsme opravdu dobře. Naším cílem bylo zařídit a vybavit vhodně postupně obývací pokoj, chodbu a kuchyň v bytě v panelovém domě. Paní Skálová se s námi sešla, vyslechla si náš záměr, naše představy o tom jak bychom chtěli aby to vše vypadalo a poté nám zpracovala perfektně grafické návrhy, včetně všech bytových doplňků, na kterých jsme se s ní předem dohodli. Vše bylo v katalogu přehledně zpracováno, včetně cenových kalkulací. Nabídla nám dokonce i firmu (truhláře), se kterým měla již z dřívějška dobré zkušenosti a tato firma zrealizovala celou zakázku. S paní Skálovou jsme maximálně spokojeni, líbí se nám její návrhy, nápady, její přístup a ochota. Rádi bychom v budoucnu ještě vybavili a zařídili i další místnosti a naše volba je jasná JAJADESIGN!!!

Marian a Alena Tittlerovi

Před třemi lety jsme realizovali kompletní rekonstrukci a rozšíření Rodinného centra Damiján v Třebíči. Pro přípravu interiového designu jsme si vybrali firmu JAJADESIGN paní Jany Skálové. Firma JAJADESIGN v té době nebyla zavedenou, renomovanou firmou v oboru, přesto jsme dodnes rádi, že jsme se pro spolupráci s paní Skálovou rozhodli. Okamžitě nás přesvědčil její zápal pro věc, také neotřelost, profesionalita, originalní nápady a schopnost dotáhnout věci do nejlepší možné kvality. Paní Skálová nám před realizací poskytla kvalitní 3D vizualizace, přesný položkový rozpočet a po celou dobu projektu nám byla plně k dispozici a pomáhala i při samotné realizaci. Cena za její práci byla velmi přijatelná, s výsledkem jsme spokojeni my i naši klienti. Všem potenciálním zájemcům JAJADESIGN vřele doporučujeme.

Rodinné centrum Damiján, Třebíč

Můžeme jen doporučit. Paní designérku jsme oslovili k modernizaci a oddělení obývacího pokoje s kuchyní a výsledek naprosto předčil naše očekávání. Už od počátku proběhla skvělá komunice, i po vypracování návrhu byla paní designérka velmi ochotná a byla nám kdykoliv během realizace nápomocná. Tímto jí velmi děkujeme za skvěle odvedenou práci.

Marcela Karásková

Jsme mladá 5 členná rodina z Vysočiny, která si před 3 lety splnila sen výstavbou domu v malebné vesničce pod Železnými horami. Při vybavovávní domu jsme měli jasné představy - kvalitní materiály, útulnost , vybavenost na rodinné sešlosti i návštěvy přátel. Momentálně jsme potřebovali vyřešit jídelnu a obývací pokoj, které jsou srdcem našeho domova.
Z výběrů designerů v oblasti Vysočiny se nám zalíbil profil p. Skálové - pro její individuální přístup ke klientovi i pro řadu zdařilých projektů, které za ní stojí.
Velice jsme ocenili postup při vzájemné spolupráci, na jehož začátku stál precizní dotazník, který upřesnil naše požadavky, osobní návštěva p. Skálové u nás doma i návrhy možných realizací.
Součástí naší spolupráce se stal i tištěný katalog s výběrem jednotlivých kusů nábytku včetně levnějších variant, odkazy na webové stránky. Jakoukoli maličkost či zádrhel p. Skálová velice rychle a k naší spokojenosti řešila, za což jí chci ještě jednou poděkovat. Už teď se těším na další spolupráci při vybavování ložnice a spolupráci s p. Skálovou mohu jen doporučit.                                                

                                      MUDr. Prokšová Marie

V minulém roce jsem požádala služeb paní Jany Skálové, kde jsem jí žádala o vyřešení dispozice a hlavně zútulnění našeho obývacího pokoje v novostavbě. Návrh byl v brzké době hotov a hned první návrh byl přesně podle mých představ. Návrh byl vkusný a současně útulný. Paní Skálová je milá a profesionální designérka. Vřele doporučuji pro případné vyřešení interiéru. My byli nadmíru spokojeni.                            

                                          Havlíková Lucie

Jana Skálová

Interiérový design

Tel.: 732 448 480 

Můj profil na facebooku.